Chce pořídit háčky na dveře?

Jsou místnosti, v kterých je žádoucí mít na dveřích háčky. Může to být ložnice, kam si potřebujete věšet kabelky nebo koupelna, kde potřebujete svůj prostor na ručníky nebo župany. Jednou variantou je samozřejmě koupit klasické háčky, do dveří navrtat dírky a háčky přivrtat. Pokud se vám ale nechce dveře ničit, můžete využít také jednoduché závěsné háčky, které jsou tvarově uzpůsobeny zavěšení na dveře, tedy jsou hranaté a odpovídají svým rozměrem standardizovanému rozměru horní části dveří. Pouze je potřeba dávat pozor na to, že tyto háčky je možné pověsit pouze na dveře zevnitř – tedy na tu část dveří, která se otevírá do prostoru. Háčky se pak běžně mohou použít také třeba v šatně nebo jinde. Jsou praktické, nezabírají téměř žádné místo a jsou použitelné na kterékoli dveře s omezením otevírání na požadovanou stranu. Bývají také osazeny měkkou podložkou, aby se dveře nepoškrabaly.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.