Bezpečnostní rolety

bezpečnostní rolety

Bezpečnostní rolety jsou k dostání na trhu poměrně krátkou dobu. I když jsou mezi venkovními roletami zatím nováčkem, získali si mezi zákazníky spoustu příznivců. Je známé, že mezi zákazníky jsou velmi oblíbené výrobky tři v jednom, ať už se jedná o šampón, nebo právě venkovní rolety. Bezpečnostní rolety jsou vlastně takovým výrobkem tři v jednom¬. Plní funkci jak klasických venkovních rolet, poskytují maximální ochranu vašeho majetku a zároveň jsou skvělým designovým doplňkem vašeho domu. Bezpečnostní rolety chrání v létě stejně jako běžné venkovní rolety okna před teplem a doma pak máte příjemnou teplotu i bez klimatizace. V zimě pak naopak šetří energii a tím i vaše peníze. Bezpečnostní rolety vás také chrání před venkovním hlukem, ale také před zvědavými pohledy vašich sousedů.
Zákazníky velmi oblíbené jsou bezpečnostní rolety s atestem akreditované zkušebny Trezor Test, které splňují podmínky pro bezpečnostní třídu RC 2 (stupeň odolnosti proti vniknutí). Vzhledem ke své hmotnosti se na rozdíl od obyčejných předokenních rolet bezpečnostní rolety ovládají pouze elektropohonem. Co se týče údržby, nejsou bezpečnostní rolety vůbec náročné na údržbu. Při výběru bezpečnostních rolet si můžete vybírat ze spousty barevných provedení. Velmi oblíbené jsou bezpečnostní rolety s imitací dřevěných povrchů. Při výběru barvy je dobré přihlédnout k barvě oken, dveří, garážových vrat popřípadě k barvě plotu. Nezapomínejte také na to, že barva bezpečnostních rolet by také měla ladit s barvou fasády. Nebojte se toho, že by bezpečnostní rolety narušovaly celkový vzhled domu. Tvář domu je tvořena především okny a dveřmi. V případě, že zvolíte příjemný odstín, který ladí k domu jako celku, bezpečnostní rolety perfektně podtrhnou celkový vzhled vašeho domu.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.