Barové pulty – stále ještě in?

Býval to hit. Kuchyně ukončená do prostoru obývací místnosti malým barovým pultem, u kterého skromně sedí dvě nebo tři barové židličky. Vzhledem k tomu, že jsou kuchyňské a obývací prostory stále často propojované, tak mnozí volí barový pultík jako prostředek tohoto propojení. Nakolik se pak tyto barové pluty reálně využívají, je jiná záležitost. Je samozřejmě atraktivní mít doma barový pult, návštěvy nebo členové rodiny u něj mohou posedávat a sledovat, jak někdo vaří nebo připravuje pochutiny a občerstvení. Právě ke komunikaci mezi jednotlivými členy rodiny se kuchyně, jídelna a obývák prakticky spojily v jednu velkou plochu.

Někdy lze ale namísto barového pultu, který je standardně vyšší než zbytek pracovní plochy použít zakončení v podobě jídelní části, která je stejně vysoká jako zbytek pracovní plochy kuchyňské linky a v takovém případě u ní nestojí vysoké barové židle, ale klasické jídelní židle.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.