Anténa nebo satelit

Kdo z nás by se ve volném čase nedíval ne televizi. Je to prostředek zábavy, bez kterého se asi žádná domácnost dost dobře neobejde. Mnozí sice před televizí tráví až příliš času, ale to je jejich volba. V každém případě, je pro každého individuálně nutné zvážit, co se vyplatí více. Zda pořízení satelitu, který bude umožnovat bez měsíčního placení sledování základních programů ve vysokém rozlišení a pak některých navíc, jako jsou slovenské kanály nebo dokonce také rakouské a německé kanály. Nebo si člověk vystačí s klasickou televizí, která rovněž v závislosti na lokalitě umožní sledování základních programů dokonce i ve vysokém rozlišení, ovšem bez dalších programů navíc, alespoň většinou. Investice do satelitu se pohybuje v řádech několika tisíc korun, takže je otázkou, jestli se taková koupě vyplatí. Jiným problémem pak je, pokud chcete měsíčně platit za sledování nadstandardních kanálů, což umožňuje pouze satelit.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.